Krásné Ubytování v Srdci Surfařského Ráje

Vaše surfový zážitek začíná právě zde. Klikněte na tlačítko níže a zarezervujte si pobyt plný vln, relaxace a nezapomenutelných zážitků v srdci Asturie. Připojte se k naší komunitě nadšenců pro surfování a zažijte nekonečné léto s námi. Rezervujte nyní a začněte psát svůj příběh s Salty Lobos!

Přehrát video

Villa Salty Lobos

Villa Salty Lobos je místem, kde se snoubí pohodlí, styl a surfařská kultura. Naše ubytování nabízí různé možnosti pro každého cestovatele – od luxusních pokojů s vlastní koupelnou, ideálních pro ty, kteří hledají soukromí a klid, až po pohodlná dormitoria, která jsou perfektní pro skupiny přátel nebo sólové cestovatele, kteří chtějí poznat nové lidi.

Naše vila není jen o ubytování. Je to místo, kde můžete žít surfařský život naplno. Představte si ráno, kdy se probudíte s nádherným výhledem na majestátní hory, a odpoledne strávené relaxací na naší yogové terase, kde se můžete protáhnout a odpočinout si od dobrodružství dne.

Pro ty, kteří mají rádi aktivní odpočinek, je tu naše velká zahrada s volejbalovým hřištěm a trampolínou – skvělá místa pro zábavu a rozvíjení dovedností, nebo prostě jen pro to, aby se dalo uniknout od všedního shonu. A když se slunce skloní k obzoru, náš bar je ideálním místem pro setkání s ostatními hosty, sdílení příběhů a plánování dalších surfařských dobrodružství.

Villa Salty Lobos je více než jen ubytování. Je to místo, kde se setkávají různé kultury, vášně a příběhy, vytvářející jedinečnou atmosféru, která obohatí váš pobyt a zanechá vám vzpomínky, na které nezapomenete. Přijďte a objevte to s námi.