O NÁS

SALTY LOBOS

Salty Lobos, to je mimořádně situovaný surf house na divokém severu Španělska, kde ruku v ruce kráčí nedotčená příroda mohutných hor a nespoutanost divokého oceánu! Z našeho domu se Vám rozhodně nebude chtít, protože Vaše spokojenost je náš cíl. V těsné blízkosti našeho domu se nachází několik skvělých surfových spotů, krásných pláží a majestátních horských treků. Ať už budete mít program svůj, nebo Vám ho naplánujeme my, budeme se Vám plně věnovat a starat se o Vás v tom správném a přátelském duchu, v jakém se nese celý náš dům – Salty Lobos!

SURFING

Připojte se k nám a objevte krásu surfování, objevte svět vln, oceánu a nekonečné svobody. Surf kempy jsou vaší bránou do světa surfingu. Nebo přijeďte  sami. Tady najdete vše, co potřebujete – od půjčení prkna až po surfové lekce. Jestli už surfuješ nebo teprve začínáš, nevadí, máme tu pro tebe vše.

Náš tým.

Jsme parta dobrých přátel, co se potkali na cestách a spojilo je severní Španělsko. Chceme i ostatním ukázat a zachovat to, co milujeme nejvíce – nedotčenou přírodu, hory a oceán. Máme rádi dobré a pozitivní lidi a jimi se také chceme obklopovat. Proto jsme si vybrali dům na severu Španělska u oceánu, který nás neodmyslitelně dal dohromady a stmelil naší smečku, a proto jsme SLANÍ VLCI – SALTY LOBOS!

Sája, kuchařka s zakladatelka Salty Lobos.
Saja
Kuchařka
Sandra je šéfkuchař domu a v Salty Lobos dělá tu správnou domácí atmosféru. Uvaří Vám na přání, provede Vás taji španělské kuchyně a naučí Vás přípravu španělských, ale i jiných specialit. Poznáte ji také díky fenečce Máje a Balů, které ji doprovází na každém kroku.
Šurda, jeden ze zakladatelů Salty Lobos. Instruktora Surfař.
Šurda
Instruktor
Na severu Španělska již žije 10. rokem, zná ty nejlepší místa a pláže. Je to také zkušený surfový instruktor s několikaletou praxí. Cestování s dodávkou a surfování je jeho život a lepšího průvodce si nemůžete přát. Také je profesionální fotograf, který pro vás udělá ty nejlepší fotky, a nebo vám poradí jak na ně.
Anička, krásná Surf Instruktorka a také lektorka Yogy.
Anička
Yogová a surfová instruktorka
Anička je úžasný člověk, skvělá serfařka a lektorky jogi. Její klid a lekce si zamilujete. Na baru jí moc nepotkáte, ale za to, si s ní můžete užít východy slunce na jogové terásce.
Morky jeden ze zakladatelů Salty Lobso, instruktor surfu a maskot.
Morky
Instruktor
Milan je náš instruktor. Věčně pozitivní a nerad sedí doma na zadku. Naučí Vás surfovat a vezme na jakýkoliv výlet. Rád se vždy přidá ke všem sportovním aktivitám a na každém najde jen to pozitivní. Smát se s ním budete od rána do noci.
Terka, kuchařka a instruktorka Surfu
Terka
Kuchařka
Terka je skvělá kuchařka. Vyhlášená je hlavně její asijské kuchyně, nekonečné barely na surfu a ultra hot masáže. K tomu ještě vás na baru přepije a naučí její speciální tanečky. 
?
Chceš být členem našeho týmu?
Máš rád lidi? Miluješ přírodu. Žiješ akční život? Pojď a přidej se k nám.