Surf&Yoga SURF CAMP

To, že se k sobě surfování a jóga hodí a navzájem se doplňují se už dávno ví. Surf&Yoga SURF CAMP je pro každého, kdo se rád hýbe a třeba i sní o tom, že si sjede svou vlastní vlnu.

Surf & Yoga Camp Salty Lobos: Váš dokonalý únik do severního Španělska 🌈☀️
 
Ať už jste sem na událost zamířili cíleně pro více informací nebo jste sem zabloudili náhodou ze zvědavosti. Ať Vás zaujala fotka, název události nebo celý koncept Salty Lobos. Jsme moc rádi, že tahle jógovo – surfová akce se koná již páté léto za sebou a jen potvrzuje to, jak moc se tyto dvě věci zvládnou propojit.
 
Proč Salty Lobos Surf & Yoga Camp?
Každý rok je surf-jógový kemp nezapomenutelným zážitkem, každého, kdo se zúčastní.
A tak lákáme i Vás. Přijďte si odpočinout, zrelaxovat a nabít energii na krásné pláže na severu Španělska, kde se budete každý den věnovat józe a surfování pod vedením mladé a zkušené jógové učitelky Sabčy a našich českých instruktorů.
Sabča je super baba zo Slovenska a krom jógy také studuje tradiční čínskou medicínu. Její vášní je nejen jóga, ale i aromaterapie a bylinky. Bude se s vámi dělit o své znalosti a zkušenosti, a pomůže vám dosáhnout harmonie těla, mysli a duše.
Tento jógový týden je vhodný pro všechny úrovně, od začátečníků po pokročilé. Budete mít možnost naučit se základy surfování nebo zdokonalit své dovednosti, a také si užít různé styly jógy, od dynamických asán na ranní probuzení až po klidnou jin jógu a protažení všech svalů i těch o kterých zatím nevíte po náročných surfových lekcích. 🧘🏼‍♀️🏄🏼‍♀️🏄🏻‍♂️🏄🏻🤙🏽
 
Aktivity a Vybavení:
Můžeš se těšit na 3 kvalitní lekce surfu s českým lektorem , včetně videocouchingu, abyste viděli na vlastní oči svůj progres. Každý den nás čekají lekce jógy na protažení po surfování, ale i nakopnutí před tréninkem ve vodě. Lekce budou probíhat nejčastěji ráno před snídaní a k večeru. Neminou Vás ani přednášky o pohybu, józe či o fungování oceánu a vzniku vln. Vyrazíme společně na výlet do hor, ze kterých je výhled na oceán a společně si ugrilujeme neskutečně dobrot a darů oceánských vod. Každé ráno Vám přichystáme snídani, co Vás postaví na nohy i po tom náročném pádlovacím tréninku ve vlnách. Nudit se s námi rozhodně nebudete. 🌈☀️
 
Čeká na Vás zázemí krásné španělské vily, k dispozici je Vám po celý týden náš bar, velká zahrada, longboardy a mnoho sportovního náčiní k zapůjčení, hamaky a sdílená knihovna a samozřejmě jsme i wififree. Na pláži, kde se nachází surfová škola je bistro s lokálním španělským jídlem, včetně baru se skvělou osvěžující sangrií.
 
Celý program bude v menší partě, cca 15ti lidí, takže se nemusíte bát, že bychom na Vás neměli čas. Zároveň není žádná část programu povinná. Takže s klidem na duši můžete vyměnit ranní jógu za chill v houpací síti nebo část surfového tréninku prosedět v baru pod slunečníkem, je to jen na Vás.
 

Surf Camp obsahuje:

1-2x denně jógová praxe (Ashtanga/Vinyasa/Úprava základních jóga pozic, meditace, dýchání)
6 hodin surfových lekcí (3lekce po 2hodinách)
Zapůjčení vybavení na jógu i surf
Půjčení kol, longboardů a jiných sportovních náčinní
Ubytování 7 nocí na Salty Lobos
Transfery na pláž/nákup/výlet
Celodenní výlet na hory
Přednášky o surfování a tvorbě vln
Videokoučink od českých surf lektorů
Luxusní snídaně včetně nápojů každé ráno!
Skvělá grilovačka se západem slunce s výhledem na oceán
Dárek
Závěrečný uklid
 
Cenové Možnosti:

Kemp a ubytování ve vícelůžkovém pokoji: 620,- Euro
Kemp a ubytování ve dvoulůžkovém pokoji: 630,- Euro
Kemp a ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s wc a koupelnou(pouze jeden pokoj) : 650,-Euro

Rezervace a Další Informace:
Takže pokud hledáte týden plný jógy a surfování nebo toužíte objevit ten nádherný kus země na severu Španělska. Pokud se k nám chcete již dlouho vypravit a tenhle termín a program Vám prostě sedí. Neváhejte si místa rezervovat.
Stačí když nám napíšete email na saltylobos@gmail.com, kam napíšete svůj zájem o tento termín a tento kemp a zbytek včetně rezervace, zálohy, letenek a všeho potřebného doladíme už soukromě.
Počet míst je omezený, tak abychom nám společně bylo dobře a lektoři se mohli věnovat každému z Vás.
Těšíme se na Vás.
Salty Lobos