NA DIVOKO

Na Divoko

„NA DIVOKO!“

To je opravdu unikátního kemp na divokém severu Španělska!
Máš rád opravdové dobrodružství? Málo probádaná a nepřelidněná místa? Jídlo přímo z otevřeného ohně v horách nebo na pláži? Chceš pozorovat perseidy a přespat pod širákem? Už jsi na surfu byl, nebo na něm chceš zažít svoji premiéru?
Tak to je surf camp „Na divoko“ přesně pro tebe!
 
Lokace kempu: Severošpanělská Asturie – na jednom z nejkrásnějších míst Evropy, kde se vlny oceánu téměř dotýkají majestátních vrcholů hor Picos de Europa.
S výhledem na ně je taky situována vila Salty Lobos, kde budeme celou dobu ubytovaní.
Surfové lekce budou probíhat se zkušenými a licencovanými českými lektory .
Večer se pak na našem baru mrkneme na videa a fotky z daného dne, pro vybroušení Vaší techniky a opravdový pokrok na vlnách!
 
Proč vybrat kemp „Na divoko“?
Celkově proběhne 8 hodin nabitých surfových lekcí. Když nebudeme surfovat, ukážeme ti okolí a místa která ti vyrazí dech. Vyšlápneme si do hor s neuvěřitelnými výhledy, navštívíme místní restaurace, brnkneme taky na romantickou strunu a vyrazíme si udělat oheň při západu slunce s výhledem na hory a oceán. Ale má to být dobrodružné, takže nepočítej s tím, že po cestě někoho potkáme! Půjdeme místy kde nechodí nikdo, čekají tě poškrábané nohy a výhledy jaké tu běžný turista nezažije! Půjdeme eukalyptovými háji, slaníme se k oceánu a půjdeme dál dokud nás nohy unesou. Půjdeme cestami které nebudou snadné a odměnou nám za to budou místa kde roky nikdo nebyl!
Když to dovolí počasí, dáme si noc pod širákem na vrcholu hory. Uděláme si kurz vaření na otevřeném ohni s autorkou kuchařky „Spolu sníme“ a ty večer uvidíš jak se slunce topí za horizont oceánu a ráno z něho zase vyleze.

Není náhoda, že náš termín vychází na období padání perseidů – jejich pozorování po skvělém jídle, při praskání ohně je totiž neuvěřitelný zážitek!
 
A ani kolem domu se nebudeš nudit!
Krom parádního baru, kde se to občas umí pěkně zvrtnout je k dispozici velká zahrada, kde pravidelně hrajeme volejbal, nohejbal a vše co jde.
Pokud máš raději klid a relax, můžeš se prostě jenom natáhnout do hamaky a nebo využít naší lektorku a velkou jógovou terasu s výhledem na hory. Kousek od domu je pak krásný maják, ke kterému se můžeš vydat třeba na jednom z našich longboardů.
No a protože na vile jsou naše profi kuchařky Sandra a Terka, tak tvoje buňky zažijí opravdovou explozi a navíc jim v jejich venkovní kuchyni můžeš koukat pod ruce!
Jasně že si taky můžeš objednat snídaně, večeře, nebo zvýhodněné polopenze a na surf campu se fakt nemusíš starat o nic!
 
Kolik to stojí?


Kemp a ubytování ve vícelůžkovém pokoji: 669- Euro
Kemp a ubytování ve dvoulůžkovém pokoji: 699,- Euro
Kemp a ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s wc a koupelnou : 709,-Euro

Cena zahrnuje: 7x ubytování ve dvou, tří a vícelůžkových pokojích, 4x surfová lekce, 1x lekce vaření na ohni, videocoaching, průvodce po okolí, asistenci crew po celou dobu pobytu, skvělé fotky z a video z dovolené, nezapomenutelné zážitky a úsměvy nás všech!
 
V ceně není zahrnuto cestovní pojištění, letenky a doprava z letiště.
Rádi Vám ale pomůžeme s letenkami a dopravou k nám.
Prosím berte také v potaz že kemp je určený pro fyzicky zdatnější a spíše sportovněji založené jedince. Není samozřejmě nutné být špičkový sportovec, ale je důležité se nepřeceňovat.
Za týden nachodíme několik desítek km v terénu a vše budou doprovázet surfové lekce.
 
Více na našem FB, webu a nebo na saltylobos@gmail.com
Těšíme se na dovolenou, na kterou opravdu nezapomeneš!
Salty Lobos

 

FAQs

  1. Je surfový kemp „Na divoko“ vhodný i pro úplné začátečníky? Ano, náš kemp je určen pro všechny úrovně dovedností, od úplných začátečníků po pokročilé surfaře.

  2. Co bych měl vzít s sebou? Na našich webových stránkách najdete kompletní seznam doporučených věcí, ale nezapomeňte na pohodlné oblečení, plavky, opalovací krém a dobrou náladu!

  3. Jaké jsou možnosti ubytování? Nabízíme různé typy pokojů, od vícelůžkových pokojů po soukromé dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením.

  4. Je potřeba mít nějaké předchozí zkušenosti s trekkingem nebo surfováním? Ne, všechny naše aktivity jsou navrženy tak, aby byly přístupné i pro úplné začátečníky.

  5. Jak mohu provést rezervaci? Rezervaci můžete provést přímo na našem webu nebo nám poslat e-mail na saltylobos@gmail.com. Budeme se těšit na vaši účast!