Hory a oceán

We’re a highly collaborative and supportive team, coming together on every project to ensure our clients get the very best result.

Our Values

Vítejte v Kempu Oceán a Hory: Surfový Ráj na Salty Lobos“

Objevte kouzlo „Oceán a Hory“, unikátního surf kempu na Salty Lobos, kde se snoubí divoká krása Asturie s osvěžujícím oceánem. Asturie, známá jako zelené Španělsko, je pokladnicí přírodních divů – od zářivých pláží po vysoké horské štíty.

Vaše dobrodružství začíná na vlnách, kde se pod vedením profesionálních českých instruktorů stanete mistrem surfování. Pět dvouhodinových lekcí vám odhalí tajemství oceánu, ale to je jen začátek vašeho objevování.

Vydáte se na cesty méně prošlapané, prozkoumáte skalnaté útesy a tajemné lesy Asturie. Při trekkingu v okolí Salty Lobos uvidíte nejen národní parky, ale i skrytá zákoutí, která zůstávají skryta běžným turistům. Vydáte se do srdce Picos de Europa, kde se majestátní vrcholy dotýkají oblohy a odhalí vám své starobylé tajemství.

Vaše dočasné útočiště, surfová vila Salty Lobos, je dokonalou oázou klidu. Nabízíme ubytování od luxusních dvoulůžáků s koupelnou až po útulná dormitoria. Tato vila je více než jen místo k odpočinku, je to centrum zábavy a společenského života.

V kempu si můžete zacvičit jógu, zahrát volejbal, nebo vystoupat na lezeckou stěnu. Večer pak ožívá náš surf bar, kde se konají nezapomenutelné večírky. Pro gurmány nabízíme možnost vychutnat si pokrmy připravené našimi talentovanými kuchaři nebo si uvařit ve sdílené kuchyni.

Pro ty, kteří hledají dobrodružství, ale i pro rodiny s dětmi, je kemp „Oceán a Hory“ dokonalým místem. Užijte si odpočinek na naší rozlehlé zahradě, kde můžete lenošit na lehátkách nebo v hamacech, zatímco vaše děti se zabaví na hřišti.

Pro více informací, plánování a rezervace tohoto jedinečného zážitku, kontaktujte nás. Připojte se k nám v kempu „Oceán a Hory“ a prožijte dovolenou, na kterou jen tak nezapomenete!

Co tě čeká (a je to v ceně):
5x dvouhodinová lekce surfingu, zapůjčení veškerého vybavení a následný videocoaching
7x ubytování v surfové vile Salty Lobos
1x společná grilovačka při západu slunce
1xCelodenní výlet do národního parku
Několik kratších výletů.d
Doprava na lekce, nákupy a výlety během celého pobytu
Dárek
A co tě tahle sranda bude stát?
Kemp a ubytování ve vícelůžkovém pokoji: 590 €
Kemp a ubytování ve dvoulůžkovém pokoji: 605 €
Kemp a ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s koupelnou a WC: 620 €
Na co musíš ještě přihodit:
Cesta do Španělska a zpět
Transfer z a na letiště
Jídlo (možnost objednání snídaní, večeří nebo polopenze)
Pojištění na rizikové sporty do zahraničí
Útrata na baru (Mejdan bude!)
Co si vzít s sebou:
Pevné boty (ideálně nějaké, které nekloužou)
Pro další informace a hlavně rezervaci termínu pište na:
saltylobos@gmail.com