Adventure Surf Kemp

Stalo se, že se plzeňská banda nadšenců Pilsner Doggies již potřetí spojila s bandou ze Salty Lobos, aby pro vás připravili něco mimořádného. Takže jestli máš rád dobrodružství a adrenalin je tvoje druhý jméno, pak je tahle unikátní věc přesně pro tebe.

HOLA!

Připravili jsme opravdu nabitý kemp plný zábavy a adrenalinu, surfování ve vodách Atlantiku, lezení po horách severního Španělska, poznávání španělské gastronomie, ale třeba i nějaký ten „vostrý“ mejdan!
Navíc se to celé odehraje na senzační vile Salty Lobos.
 
Severní Španělsko je mimořádné svou kombinací hor a oceánu. To jsou naše velké vášně, které chceme ukázat i vám. Aby to stálo za to, spojili jsme se právě my, abychom vám toho předali opravdu co nejvíce a vy si odvezli i nějaký ten nový um! Parta Salty Lobos se o vás postará ve vodě a hory zase perfektně ovládají plzenští psíci, kteří nekoušou, ale zatraceně dobře lezou.
 
V jednom týdnu toho stihneme opravdu hodně, čtyři lekce surfingu s večerním videocoachingem, dvě lekce lezení v Sierra del Sueve, kde jsou cesty jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. A kdyby tě přece jen přemohl strach, je tu alternativní řešení, trek na nejvyšší vrchol pohoří, Pico Pienzu. Takže se nemusíš bát, že bys čekal pod skálou. Alternativu k lezení si pak budeš moct zkusit na zajištěné cestě – ferratě, kterou navštívíme. Odměnou ti pak bude koupání v termálních pramenech, kde ze sebe smyješ nejen pot z ferraty, ale i hříchy předchozí noci. Nakonec to všechno zajíš autentickým jídlem místní kuchyně v krásném historickém městečku.
Taky pro tebe máme několik míst o kterých se jen tak nedozvíš! O tom ale až na místě, chceme tahle místa nechat opravdu nedotčená!
Mimo samotný program je možnost využít půjčovny longboardů, hřiště na volejbal nebo nohejbal, kde si můžeme uspořádat turnaj, třeba o pivo. Bar je k dispozici v podstatě nonstop a večer si tam můžeme zahrát fotbálek nebo sidraPong. Za příplatek jsou pak k dispozici lekce jógy nebo masáže od těch nejatraktivnějších lidí v Luces a přilehlých teritoriích.
Takže jestli tě láká kombo pes na zdi, vlk ve vodě a kočka na baru, objednávej si svojí postel, moc jich nebude!
 
Co tě čeká (a je to v ceně):

4x dvouhodinová lekce surfingu, zapůjčení veškerého vybavení a následný videocoaching
2x kurz lezení s instruktorem a zapůjčení veškerého vybavení
1x ferrata s instruktorem a zapůjčení veškerého vybavení
7x ubytování v surfové vile Salty Lobos
1x společná grilovačka při západu slunce
Celodenní výlet
Doprava na lekce, nákupy a výlety během celého pobytu
Dárek
A co tě tahle sranda bude stát?
Kemp a ubytování ve vícelůžkovém pokoji: 590 €
Kemp a ubytování ve dvoulůžkovém pokoji: 605 €
Kemp a ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s koupelnou a WC: 620 €
Na co musíš ještě přihodit:
Cesta do Španělska a zpět
Transfer z a na letiště
Jídlo (možnost objednání snídaní, večeří nebo polopenze)
Pojištění na rizikové sporty do zahraničí
Útrata na baru (Mejdan bude!)
Co si vzít s sebou:
Čelovka
Pevné boty (ideálně nějaké, které nekloužou)
Lezečky