SALTY LOBOS

    

Salty Lobos, to je mimořádně situovaný klub na divokém severu Španělska, kde ruku v ruce kráčí nedotčená příroda mohutných hor a nespoutanost divokého oceánu! Z našeho domu se Vám rozhodně nebude chtít, protože Vaše spokojenost je náš cíl. V těsné blízkosti našeho domu se nachází několik skvělých surfových spotů, krásných pláží a majestátných horských treků. Ať už budete mít program svůj nebo Vám ho naplánujeme my, budeme se Vám plně věnovat a starat se o Vás, v tom správném a přátelském duchu, v jakém se nese celý náš dům – Salty Lobos!

Salty Lobos, it is an extraordinary situated Club in the wild north of Spain, where the untouched nature of the massive mountains and unbounded wild ocean go hand in hand! You definitely will not want to go away from our house, because your satisfaction is our goal. In close proximity to our house there are some great surf spots, beautiful beaches and majestic mountain treks. Whether you will have your own program or we will plan it for you, we will fully devote our time to you and take care of you in the right and friendly spirit of our whole house - Salty Lobos!

Ubytování / Accommodations

Ubytování / Accommodations

Nabízíme výjimečné ubytování v krásném a útulném prostředí, ve dvou a více lůžkových pokojích s jedinečným výhledem. K domu patří velká zahrada, prosklená terasa s dechberoucím pohledem na pohoří Sierra del Sueve a náš vlastní bar, ve kterém je otevřeno, kdy se Vám zrovna zachce. K ubytování lze objednat stravování, třeba i s kurzem vaření od našich kuchařů. K dispozici je Vám velká, sdílená, plně vybavená kuchyň, dále venkovní kuchyně a dva grily.

We offer exceptional accommodation in a beautiful and cozy environment, in double rooms and more beded rooms with a unique view. The house has a large garden, a glass-covered terrace with a breathtaking view of the Sierra del Sueve mountain range and our own bar, which is open when you want it to be. Together with accommodation you can order breakfasts and dinners, even with a course of cooking from our chefs. Available for you is also a large, shared, fully equipped kitchen, outdoor kitchen and two grills

Surfing

Surfing

Neodjedete od nás, aniž byste jej nezkusili! V Salty Lobos Vám zapůjčíme veškeré vybavení a samozřejmě máme i zkušené instruktory, kteří Vás rádi provedou prvními lekcemi. K zapůjčení je více druhů desek, jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Sever Španělska a Atlantský oceán k němu zkrátka přímo vybízejí.

You will not leave the house without trying it! In Salty Lobos we will lend you all the equipment and of course we also have experienced instructors who will be happy to give you first lessons. We have more types of boards, both for beginners and for advanced riders. The North of Spain and the Atlantic Ocean are simply calling for it.

Krásné pláže / Beautiful beaches

Krásné pláže / Beautiful beaches

Pokud přeci jen nechcete surfovat, rádi Vám k odpočinku doporučíme některou z desítek pláží v našem okolí a věřte, že se bude jednat o jedny z nejhezčích pláží v celé Evropě.

If you do not want to surf, we will be happy to recommend, for your relaxation, some of the dozens of beaches in our neighborhood and believe, it will be one of the most beautiful beaches in Europe.

Hory / Mountains Picos de Europa

Hory / Mountains Picos de Europa

K našemu domu neodmyslitelně patří výhled na majestátné hory a pouze několik kilometrů vzdálené pohoří Picos de Europa. Ať už si na jejich vrcholky najdete cestu na námi zapůjčeném kole, lanovkou, pěšky či autem,výhledy z těchto „Štítů Evropy“ Vás prostě vezmou za srdce. Můžete se například vydat po jednom z našich doporučovaných treků. Nečekejte však komfort Alp, tohle je divoké Severní Španělsko!

To our house inherently belongs view of the majestic mountains and only a few kilometers away from the Picos de Europa. Whether you come to their peaks on our bike, a cable car, on foot or by car, the views of these "Shields of Europe" just take your heart. For example, you can take one of our recommended treks. But don't expect the comfort of the Alps, this is wild Northern Spain!

Výlety / Trips

Výlety / Trips

Cestování a objevování nás zkrátka baví a proto věřte že jste v nejlepších rukou, když si od nás necháte poradit a vyrazíte na některý z výletů v našem okolí, ať už se chcete projít s rodinou, nebo potit krev v horských převýšeních.

Traveling and discovering entertain us a lot and therefore believe that you are in good hands, when you let us advice you and go out on some of the trips in our neighborhood, whether you want to go with your family or sweat the blood out of you in mountain heights.

Půjčení obytné dodávky / Rent a camper van

Půjčení obytné dodávky / Rent a camper van

Pokud Vás nebaví být na jednom místě, nebo si prostě chcete vyrazit na skok do Portugalska, či projet celé Španělsko, tak si prostě u nás půjčte obytné auto a hurá na cestu!

If you do not like to be in one place, or you just want to go for a quick trip to Portugal, or to go through whole Spain, you can rent a van and go for it!

Náš tým/Our team

Jsme parta dobrých přátel co se potkali na cestách a spojilo nás severní Španělsko. Chceme i ostatním ukázat a zachovat to, co milujeme nejvíce – nedotčenou přírodu, hory a oceán. Máme rádi dobré a pozitivní lidi a jimi se také chceme obklopovat. Proto jsme si vybrali dům na severu Španělska u oceánu, který nás neodmyslitelně dal dohromady a stmelil naší smečku, a proto jsme SLANÍ VLCI – SALTY LOBOS! .

We are a bunch of good friends who met on the road and northern Spain united us. We want to show and preserve what we love the most - untouched nature, mountains and ocean. We like good and positive people and we also want to be surrounded by them. That's why we have chosen a house in the north of Spain by the ocean that has inherently put us together and tighten up our pack and that is why we are SALTY WOLVES - SALTY LOBOS !
Jirka (Šurda)

Jirka (Šurda)

Instruktor a fotograf / Instructor and photographer

Jirka je náš fotograf a instruktor, naučí Vás na prkně, ale klidně i s foťákem a tyhle fotky z dovolené budou opravdu profi! Je skvělý vypravěč a Asturii zná jako své boty.

Jirka is our photographer and instructor, he will teach you how to ride a board or to work with a camera and these holiday photos will be really pro! He is a great storyteller and he knows Asturias like his shoes.

Milan (Morky)

Milan (Morky)

Instruktor a maskot / Instructor and mascot

Milan je náš další instruktor. Věčně pozitivní a nerad sedí doma na zadku. Naučí Vás surfovat a vezme na kterýkoliv výlet. Rád se vždy přidá ke všem sportovním aktivitám a na každém najde jen to pozitivní. Smát se s ním budete od rána do noci.

Milan is also instructor. Always positive and unhappy if he sits at home on his butt. He will teach you surfing and take you on any trip you want. He will always join all sports activities. He will find something positive on everyone. You will laugh with him from morning till night.

Sandra (Sája)

Sandra (Sája)

Skvělá kuchařka a hostitelka / Great cook and hostess

Sandra je šéfkuchař domu a v Salty Lobos dělá tu správnou domácí atmosféru. Uvaří Vám na přání, provede Vás taji španělské kuchyně a naučí Vás přípravu španělských, ale i jiných specialit. Úsměv neztrácí za žádné situace a poznáte jí také díky fenečce Máje, která jí doprovází na každém kroku. Ráda Vás s sebou vezme za gurmánskými zážitky celým severem Španělska a ukáže tajné pláže v okolí.

Sandra is the chef of the house and in Salty Lobos she does the right home atmosphere. She cooks on request, takes you throught secrets of Spanish cuisine and teaches you the preparation of Spanish as well as other specialities. Sája will never lose her smile in any situation and you recognize her thanks to her female dog friend Mája who accompanies her on every step. She will happily takes you on gourmet experiences across the whole north of Spain and shows you secret beaches nearby.

Vašek (Vašík)

Vašek (Vašík)

Barman, řidič a bavič / Bartender, driver and entertainer

Vašek to je věčný komik a dobrodruh, postará se Vám o zábavu, vyveze Vás do hor, ukáže skrytá místa nebo kudy zrovna táhnou lososi. Jeho smysl pro humor si oblíbíte tak, že se ho nebudete moci zbavit. A schválně, jestli znáte víc vtipů než on.

Vašek is an eternal comedian and adventurer, takes care of your fun, takes you to the mountains, shows hidden places or where just salmons migrate. You will love his sense of humor so much that you won΄t live without it. What do you think, do you know more jokes than he?

Vašek (Wory)

Vašek (Wory)

Lezec, řidič a filozof / Climber, driver and philosopher

Největší pohodář a kliďas naší bandy. Výborný lezec a náruživý čtenář.Rád s Vámi pokecá nad sklenkou vína a vyleze s Vámi vrcholky hor. Smysl pro dobrodružství u něj najdete stejně jako u nás všech.

The biggest laid-back guy and relaxed person of our crew. Excellent climber and passionate reader. He will be happy to chat with you over a glass of wine and climbs the mountain peaks too. He has the same sense of adventure that can be found in all of us.

O nás/about us

SaltyLobos

Salty Lobos, to je mimořádně situovaný surf klub na divokém severu Španělska, kde ruku v ruce kráčí nedotčená příroda mohutných hor a nespoutanost divokého oceánu! Z našeho domu se Vám rozhodně nebude chtít, protože Vaše spokojenost je náš cíl. V těsné blízkosti našeho domu se nachází několik skvělých surfových spotů, krásných pláží a majestátných horských treků. Ať už budete mít program svůj nebo Vám ho naplánujeme my, budeme se Vám plně věnovat a starat se o Vás, v tom správném a přátelském duchu, v jakém se nese celý náš dům – Salty Lobos!

Salty Lobos, it is an extraordinary situated surf club in the wild north of Spain, where the untouched nature of the massive mountains and unbounded wild ocean go hand in hand! You definitely will not want to go away from our house, because your satisfaction is our goal. In close proximity to our house there are some great surf spots, beautiful beaches and majestic mountain treks. Whether you will have your own program or we will plan it for you, we will fully devote our time to you and take care of you in the right and friendly spirit of our whole house - Salty Lobos!

Kontaktujte nás/Contact us

  •   +34 682 24 04 45
  •   Spain, Caserio la Rasa, 12, 33328 Colunga, Asturias, Španělsko
  •   saltylobos@gmail.com

Napiš nám/Write to us

Máš dotaz, chceš si udělat rezervaci?
Neváhej a napiš nám.
Do you have a question, do you want to make a reservation?
Do not hesitate and write to us.
Please fill in all of the required fields

Naši partneři a sponzoři/Our partners and sponzors

Tímto chceme moc poděkovat všem sponzorům:
GoPro: Které nám zapůjčilo užasnou kameru GoPro HERO6. Více na www.gohd.cz
Mayhem: nám věnovali krásné longboardy, které si zde můžete zdarma půjčit. Více o této skvělé partě naleznete zde: https://www.facebook.com/MayhemLongboards/
Yogastore: nám věnovali věci na cvičení které si zde můžete vyzkoušet a popřípadě zakoupit na www.yogastore.cz
Barcon: Který nám pomohlo vybavit bar a kuchyni. Více na www.barcon.cz
Neasi: Které nám pomohlo s výzdobou baráčku. Jejich designové doplňky najdete na http://neasi-shop.cz/

Dále spolupracujeme s:
Surf And Travel
Layno
Marejada
Frusack
Proud Beanie
Mamas And Tapas
OneSurfVan

Surfkempy/Surfcamps

Kempy na příští rok momentálně připravujeme.

Brzy jsem dáme dáme všechny termíny a více informací.

Poukazy

Připravili jsme pro vás dárkové poukazy v hodnotě 1500Kč,  3000Kč, 4500Kč.

Pro více info napište na saltylobos@gmail.com